Rote Bete Jannis samenfest
Maria Bienert
1 kg
2.35 €
2.11 €
2.11 € pro 1 kg
3.15 €
2.83 €
2.83 € pro 1 kg
Maria Bienert
1 kg
2.35 €
2.11 €
2.11 € pro 1 kg
3.15 €
2.83 €
2.83 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
200 g
3.55 €
3.19 €
15.95 € pro 1 kg
4.65 €
4.18 €
20.90 € pro 1 kg
Licorne
150 g
2.95 €
2.65 €
17.68 € pro 1 kg
3.90 €
3.51 €
23.41 € pro 1 kg
Licorne
170 g
2.00 €
1.80 €
10.59 € pro 1 kg
2.65 €
2.38 €
14.00 € pro 1 kg
Licorne
140 g
2.95 €
2.65 €
18.93 € pro 1 kg
3.90 €
3.51 €
25.07 € pro 1 kg
Johannishöhe
1 kg
3.35 €
3.01 €
3.01 € pro 1 kg
4.60 €
4.14 €
4.14 € pro 1 kg
Johannishöhe
500 g
4.70 €
4.23 €
8.46 € pro 1 kg
6.50 €
5.85 €
11.70 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
210 g
4.15 €
3.73 €
17.76 € pro 1 kg
5.50 €
4.95 €
23.57 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
215 g
3.55 €
3.19 €
14.84 € pro 1 kg
4.65 €
4.18 €
19.44 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
230 g
3.65 €
3.28 €
14.26 € pro 1 kg
4.80 €
4.32 €
18.78 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
220 g
4.15 €
3.73 €
16.95 € pro 1 kg
5.50 €
4.95 €
22.50 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
160 g
4.30 €
3.87 €
2.42 € pro 100 g
5.70 €
5.13 €
3.21 € pro 100 g
Umani Kulturgut
230 g
3.55 €
3.19 €
13.87 € pro 1 kg
4.65 €
4.18 €
18.17 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
230 g
3.65 €
3.28 €
14.26 € pro 1 kg
4.85 €
4.36 €
18.96 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
200 g
3.30 €
2.97 €
14.85 € pro 1 kg
4.35 €
3.91 €
19.55 € pro 1 kg
Umani Kulturgut
215 g
3.65 €
3.28 €
15.26 € pro 1 kg
4.85 €
4.36 €
20.28 € pro 1 kg
Nicama, Apinima
100 g
6.40 €
5.76 €
5.76 € pro 100 g
8.50 €
7.65 €
7.65 € pro 100 g
Bäckerei Vogel
750 g
3.55 €
3.19 €
4.25 € pro 1 kg
4.65 €
4.18 €
5.57 € pro 1 kg
Rapunzel Naturkost
4 x 23 g
2.40 €
2.16 €
2.35 € pro 100 g
2.95 €
2.70 €
2.93 € pro 100 g
Allos
135 g
2.25 €
2.03 €
15.04 € pro 1 kg
2.95 €
2.66 €
19.70 € pro 1 kg
iChoc
80 g
2.00 €
1.82 €
2.27 € pro 100 g
2.50 €
2.27 €
2.84 € pro 100 g
iChoc
80 g
2.00 €
1.82 €
2.27 € pro 100 g
2.50 €
2.27 €
2.84 € pro 100 g
Rapunzel Naturkost
100 g
2.30 €
2.06 €
2.06 € pro 100 g
2.85 €
2.57 €
2.57 € pro 100 g
Rapunzel Naturkost
100 g
2.30 €
2.06 €
2.06 € pro 100 g
2.85 €
2.57 €
2.57 € pro 100 g
Natumi
1 l
2.10 €
1.86 €
1.86 € pro 1 l
2.85 €
2.52 €
2.52 € pro 1 l
Voelkel
0,75 l
1.85 €
1.74 €
2.32 € pro 1 l
2.50 €
2.37 €
3.16 € pro 1 l
Voelkel
0,75 l
2.00 €
1.90 €
2.53 € pro 1 l
2.75 €
2.60 €
3.47 € pro 1 l
Voelkel
0,33 l
1.60 €
1.52 €
5.07 € pro 1 l
2.10 €
1.99 €
6.63 € pro 1 l
Voelkel
0,75 l
1.90 €
1.80 €
2.40 € pro 1 l
2.60 €
2.47 €
3.29 € pro 1 l
Naturata
125 g
4.45 €
4.14 €
3.31 € pro 100 g
5.90 €
5.42 €
4.34 € pro 100 g
Naturata
175 g
5.30 €
4.86 €
2.78 € pro 100 g
6.90 €
6.34 €
3.62 € pro 100 g
Naturata
110 g
5.90 €
5.43 €
4.94 € pro 100 g
7.70 €
7.08 €
6.44 € pro 100 g
Naturata
100 g
4.95 €
4.56 €
4.56 € pro 100 g
6.50 €
5.97 €
5.97 € pro 100 g
Naturata
175 g
7.10 €
6.56 €
3.75 € pro 100 g
9.30 €
8.57 €
4.89 € pro 100 g
Naturata
200 g
6.50 €
5.99 €
3.00 € pro 100 g
8.50 €
7.82 €
3.91 € pro 100 g
Zwergenwiese
160 g
2.30 €
2.07 €
12.94 € pro 1 kg
2.95 €
2.70 €
16.88 € pro 1 kg
Zwergenwiese
160 g
2.30 €
2.07 €
12.94 € pro 1 kg
2.95 €
2.70 €
16.88 € pro 1 kg
Bauckhof
400 g
3.00 €
2.71 €
6.78 € pro 1 kg
4.10 €
3.69 €
9.22 € pro 1 kg
Yogi Tea
17 x 2 g
2.60 €
2.34 €
6.88 € pro 100 g
3.40 €
3.06 €
9.00 € pro 100 g
Yogi Tea
17 x 1,9 g
2.60 €
2.34 €
7.24 € pro 100 g
3.40 €
3.06 €
9.47 € pro 100 g
Yogi Tea
17 x 1,8 g
2.60 €
2.34 €
7.65 € pro 100 g
3.40 €
3.06 €
10.00 € pro 100 g
Taifun-Tofu
400 g
2.25 €
2.11 €
5.28 € pro 1 kg
2.95 €
2.78 €
6.95 € pro 1 kg
Taifun-Tofu
400 g
2.40 €
2.26 €
5.65 € pro 1 kg
3.15 €
2.97 €
7.42 € pro 1 kg
Rapunzel Naturkost
330 ml
2.85 €
2.57 €
7.79 € pro 1 l
3.70 €
3.35 €
10.15 € pro 1 l
Rapunzel Naturkost
330 ml
2.85 €
2.57 €
7.79 € pro 1 l
3.70 €
3.35 €
10.15 € pro 1 l
Rapunzel Naturkost
400 ml
1.90 €
1.71 €
4.28 € pro 1 l
2.50 €
2.25 €
5.62 € pro 1 l
Rapunzel Naturkost
500 g
2.85 €
2.58 €
5.16 € pro 1 kg
3.90 €
3.53 €
7.06 € pro 1 kg
Rapunzel Naturkost
250 g
2.15 €
1.94 €
7.76 € pro 1 kg
2.95 €
2.66 €
10.64 € pro 1 kg
Isana
150 g
2.10 €
1.94 €
12.94 € pro 1 kg
2.75 €
2.55 €
17.01 € pro 1 kg
Isana
150 g
2.10 €
1.94 €
12.94 € pro 1 kg
2.75 €
2.55 €
17.01 € pro 1 kg
Davert
500 g
2.30 €
1.96 €
3.92 € pro 1 kg
3.10 €
2.65 €
5.30 € pro 1 kg
VivoLoVin
0,75 l
5.80 €
5.14 €
6.85 € pro 1 l
7.20 €
6.40 €
8.53 € pro 1 l
VivoLoVin
0,75 l
4.90 €
4.42 €
5.89 € pro 1 l
6.10 €
5.51 €
7.34 € pro 1 l
VivoLoVin
0,75 l
6.00 €
5.24 €
6.98 € pro 1 l
7.50 €
6.55 €
8.73 € pro 1 l
Rapunzel Naturkost
400 g
1.55 €
1.40 €
3.50 € pro 1 kg
2.05 €
1.84 €
4.60 € pro 1 kg
Rapunzel Naturkost
400 g
1.75 €
1.62 €
4.05 € pro 1 kg
2.30 €
2.08 €
5.20 € pro 1 kg
Mani Bläuel
205 g
3.55 €
3.19 €
15.57 € pro 1 kg
4.65 €
4.17 €
20.35 € pro 1 kg
Mani Bläuel
175 g
3.55 €
3.19 €
18.21 € pro 1 kg
4.65 €
4.17 €
23.81 € pro 1 kg